Oficjalna aplikacja Spotify dla Xbox One ujawniona

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nie ma już żadnych złudzeń, że aplikacja pojawi się wkrótce na Xbox One!

W ostatnich dniach dość głośno zrobiło się o oficjalnym wsparciu Spotify na konsoli Xbox. Szwedzki program muzyczny był dostępny jedynie na konsolach domowych marki Sony (od marca 2015 roku), ale widać umowa marketingowa dobiegła końca, a Microsoft wykorzystał ten moment na nawiązanie podobnej współpracy. Owszem, istnieją inne aplikacje w sklepie Xbox dające możliwość połączenia swojego konta ze Spotify i słuchania muzyki np. w tle, jednak nie jest to oficjalne wsparcie i w każdej chwili może zakończyć swoje działanie.

W ostatnim odcinku This Week on Xbox, który prowadzi Larry Hryb, ponownie zostało potwierdzone, że Spotify pojawi się na Xbox One, gdy tylko wyjdzie z fazy testowej. Udostępniony podgląd dashboardu Majora Nelsona ukazuje działanie aplikacji w przewodniku Xbox.

Teraz wystarczy tylko czekać na ogłoszenie przez Microsoft nowej, oficjalnej aplikacji od Spotify, która da możliwość połączenia swojego abonamentu z konsolą Xbox i cieszyć się nieograniczonym dostępem do ulubionej muzyki podczas rozgrywki.

Końcem marca na Xbox One zawitał również SoundCloud, dzięki któremu także możemy bezpłatnie połączyć swoje konta i słuchać własnych playlist, stworzonych w witrynie dostawcy usługi. Więcej o SoundCloud możecie przeczytać tutaj.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: