SoundCloud oficjalnie na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nowe możliwości, w tym słuchanie muzyki w tle!

Bardzo lubimy odkrywać nowe aplikacje na swojej konsoli, tym bardziej jeśli daje ona szczególne możliwości. Jedną z nich jest usługa SoundCloud, która pozwala na słuchanie ulubionych ścieżek, nawet jako muzykę w tle.

Zapewne brakuje Wam muzycznej aplikacji jak Spotify, które jest dostępne na konsoli Playstation. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że taka forma ma powstać również na platformie Xbox już wkrótce. Zresztą jak pamiętacie, pisaliśmy już o tym jakiś czas temu.

»Zobacz również: Alternatywa dla Spotify wkrótce na Xbox i Windows 10

SoundCloud daje nam możliwość do słuchania swoich własnych, ulubionych playlist. Również pozwala na odkrywanie nowych utworów, które mogą wpaść w Nasze gusta. Dużą zaletą jest fakt, że słuchać muzyki możemy podczas grania, zastępując oryginalne kawałki.

Jak dodać aplikację do własnej biblioteki? Wystarczy wejść do sklepu Xbox i wyszukać oficjalną usługę SoundCloud. Aplikacja jest darmowa, wystarczy zalogować się na swoje konto i korzystać z niej bez ograniczeń.

Znajdziemy tam wiele podstawowych opcji, a deweloperzy zapowiadają stałe wspieranie aplikacji. Jeśli korzystacie z Cortany (niedostępnej w polskim regionie), to możecie głosowo pomijać, cofać i pauzować utwory.




Aby zsynchronizować Xboxowe konto SoundCloud z utworzonym poprzednio profilem, wystarczy zalogować się na komputerze lub mobilnie w usłudze, a następnie wchodząc w ten link, powiązać ze sobą oba konta. Aby korzystać z konsolowej wersji, musimy posiadać stworzony już profil.

SoundCloud Xbox

Aplikacja zajmuje jedynie niecałe 6 mb danych. Aktualnie brak w niej rodzimego języka.

 



Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: