Spotify nadchodzi do Xbox One? Major Nelson zdradza istnienie aplikacji na konsoli

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Popularna aplikacja muzyczna ma szansę pojawić się niebawem na sprzęcie Microsoftu.

Choć aplikacja Spotify jest dostępna w sklepie Windows 10, to nie doświadczymy jej na konsoli Xbox. Może być to spowodowane tym, że Sony nawiązało umowę marketingową ze szwedzkim serwisem muzycznym i od marca 2015 roku oferuje korzystanie z niej na Playstation 4. Może się to wkrótce zmienić, gdyż fani konsoli Microsoftu zauważyli, że Major Nelson korzysta ze Spotify na Xbox One.

 

Możliwe, że Sony i Spotify zakończyło swoją poprzednią umowę, a szefowie MS nawiązali podobną współpracę. Co prawda Xbox oferuję dostęp do Groove Music, lecz ten ograniczony jest w Naszym kraju. Miliony graczy – także polskich – korzysta ze szwedzkiej aplikacji, więc nadzieje są bardzo optymistyczne. Choć donoszono wcześniej o powstawaniu alternatywnej apki do słuchania muzyki w strumieniu, to pomysł ten mógł zostać porzucony, aby nie zasypywać nas kolejnym abonamentem za jej korzystanie.

»Zobacz również: SoundCloud oficjalnie na Xbox One

A kto z Was korzysta ze Spotify? Czekacie na możliwość uruchomienia aplikacji na Xbox One?

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: