Ruszyły wiosenne wyprzedaże. Ponad 600 pozycji przecenionych.

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wiosna w końcu zawitała za naszymi oknami, ale też i w Microsoft Store. Na jakie promocje mogą liczyć gracze?

Tradycją już jest, że gdy tylko zmieniamy porę roku, to zaraz po tym w Microsoft Store pojawia się wysyp wyprzedaży na cyfrową zawartość. Tym razem tw niższej cenie dostępnych jest ponad 600 pozycji. W tym gry oraz dodatki czy wirtualne waluty do najpopularniejszych gier. Obniżki sięgają do 90%, a posiadając konto Xbox Live Gold, lub Game Pass Ultimate, zyskujecie dodatkowe 10% rabatu.

Wiosenna Wyprzedaż 2021 Xbox

Wśród przecenionych gier znalazły się takie tytuły jak Watch Dogs: Legion, Rainbow Six Siege, Wiedźmin 3, GTA V, gry z serii Red Dead Redemption czy też Call of Duty, ale i nie tylko. Nie zabrakło też oczywiście gier od studiów należących do Microsoftu. Reasumując jest tego bardzo, bardzo dużo, a pełną rozpiskę znajdziecie bezpośrednio na stronie Xboksa, korzystając z linku poniżej.

> ZOBACZ GRY NA PROMOCJI <

Przeceny obowiązują do 15 kwietnia 2021.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: