RedDeerGames wydaje Circa Infinity i ogłasza datę premiery dla Little Bug

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Polski wydawca RedDeerGames wydało grę Circa Infinity, a już dziś ogłasza datę premiery dla kolejnej nowej nadchodzącej produkcji.

RedDeerGames to to warszawskie studio i wydawca, który specjalizuje się grami z segmentu indie. W przeszłości mogliście już czytać naszą recenzję Cyber Protocol, gry w cyberpunkowym klimacie spod skrzydeł tego właśnie wydawcy.

Zawsze z przyjemnością piszemy dla Was o tym, co dzieje się na naszym podwórku, dlatego dziś spojrzymy, co w ostatnich tygodniach słychać u RedDeerGames.

W pierwszych dniach listopada na konsolach Xbox zadebiutowało Circa Infinity, którą w 2015 roku stworzył Kenny Sun. Tytuł jest w stu procentach utrzymany w retro pikselowym stylu. Zdecydowana przewaga dwóch kolorów – białego i czarnego dodaje hipnotyzującego efektu. Ten dynamiczny tytuł stawia na zręczność i koncentrację gracza. Sami twórcy określają go żyjącym teledyskiem z wymagającą akcją oraz psychodeliczną grafiką. Wszystko to wywołane jest tym, że wszystkie 50 poziomów to nigdy niekończące się okręgi. Brzmi ciekawie? Zobaczcie sami:

Circa Infinity znajdziecie w Microsoft Store w cenie 47,99 złotych.


Nadchodzącą produkcją jest zaś Little Bug od Buddy System. Tym razem mamy do czynienia z klimatyczną platformówką, która zdecydowanie może trafić w gusta niemałej części graczy. Bowiem gr ata już miała swoją premierę na komputerach, gdzie została ciepło przyjęta. W grze wcielimy się w dziewczynkę Nyah, która znalazła się w świecie, w którym pełno jest złych duchów. Naszym towarzyszem tej niebezpiecznej podróży powrotnej do domu będzie świetlisty przyjaciel. Ten pozwoli rozświetlić ciemność, przegonić zło, czy też korzystać z nadprzeciętnych mocy. Spójrzcie tylko na ten zwiastun:

Cena gry nie jest jeszcze znana, a jej premiera zapowiedziana jest na 26 listopada tego roku. Jak zawsze, więcej informacji znajdziecie oczywiście w Microsoft Store.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: