Quantum Break 2 – czyli nowa gra studia Remedy pod nazwą Control

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Obecni na targach Remedy Entertainment i 505 Games przygotowali zwiastun nowej gry, przypominającej w dużej mierze Quantum Break.

Konferencja Sony miała miejsce ostatniej nocy, gdzie nie zabrakło zapowiedzi nowych gier. Jedną z nich jest Control, która zapewne spodoba się fanom Quantum Break, wydanego w 2016 roku na konsolę Xbox One. W produkcji przenosimy się do Nowego Jorku i wcielamy się w pewną kobietę, posiadającą nadnaturalne moce. Po zaatakowaniu tajnego biura przez obcą cywilizację, musimy przejąć tytułową kontrolę nad miejscem zagrożenia. Bohaterka posiada paranormalne zdolności, niczym Jack w poprzednim tytule studia Remedy. Całość wygląda bardzo podobnie do Quantum Break. Poruszanie, efekty spowolnienia czasu, ruchy kamery.

Nic więcej nie zostało ujawnione, prócz daty premiery przewidzianej w 2019 roku. Impreza E3 w Los Angeles dopiero się rozpoczyna, więc zapewne więcej materiałów czeka nas wkrótce.

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: