Przedsprzedaż Call of Duty: Modern Warfare II

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

W ostatnich dniach wystartowały zamówienia przedpremierowe w polskich sklepach. Sprawdźcie, która wersja będzie dla Was odpowiednia!

Call of Duty: Modern Warfare II jest kontynuacją wydanego w 2019 roku Call of Duty: Modern Warfare (naszą recenzję możecie przeczytać tutaj), które od samego początku cieszy się ogromną popularnością. Sami do tej pory regularnie gramy, no może już nie tak intensywnie jak kiedyś, ale nadal z dużym entuzjazmem.

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem Call of Duty: Modern Warfare II, poniżej przedstawiamy edycje, które dostępne są już polskich sklepach. Niektóre różnią się zawartością jaką otrzymamy w ramach przedsprzedaży:

Steelbook Edition

Rezerwując przed premierą grę w sklepie Media Expert, otrzymamy wczesny dostęp do otwartej bety, kopię gry na nośniku fizycznym a także wyjątkowy steelbook

C.O.D.E. Edition

Rezerwując przed premierą grę w sklepie Media Markt, otrzymamy wczesny dostęp do otwartej bety, kopię gry na nośniku fizycznym a także Cyfrowy Pakiet Wytrwałości. W nim znajdziemy wizytówkę, animowany emblemat oraz naklejkę

 

Edycję Standardową znajdziemy w pozostałych sklepach. W zamówieniu przedpremierowym otrzymamy dostęp do otwartej bety a także kopię gry na nośniku fizycznym.

Data otwartej bety nie została jeszcze potwierdzona. Gdy tylko ją poznamy, zaktualizujemy nasze informacje. Zamierzacie kupić grę na premierę, czy wolicie poczekać na pierwsze recenzje?

 

Źródło: materiały prasowe

 

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: