Devkity Project Scorpio z panelem LCD

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nowe urządzenie Xbox dla deweloperów posiada wyświetlacz na froncie.

Coraz większą ilość przecieków na temat Scorpio otrzymujemy w ostatnim czasie. W tym tygodniu poznaliśmy m.in. listę gier, które mają promować technologię 4K. Do nowych informacji dołączył wpis na forum NeoGAF, który prezentuje, że Project Scorpio posiada wyświetlacz LCD na froncie konsoli.

Devkity, czyli przedwczesne modele Scorpio dla deweloperów jako jedyne posiadają ten panel. Nie znaczy to, że seryjne konsole będą go mieć. Do czego wyświetlacz mógłby być wykorzystany, jeśli Microsoft zdecydowałby do umieszczenia go na premierowym modelu?

Xbox 360 posiadał pierścień, który pokazywał podłączone kontrolery do konsoli. W Project Scorpio moglibyśmy doświadczyć podobnych informacji. LCD mogłoby nas również informować o poziomie naładowania akumulatora i wcześniej przypomnieć o jego naładowaniu. Podobnie mógłby pokazywać status pobierania gier i aplikacji lub ich instalacji. Nie zmuszałoby nas to do przerywania rozgrywki, aby sprawdzać ile procent zostało do końca. Nawet podczas streamowania wyświetlacz mógłby pokazać ilość oglądających widzów.

Rozwiązań można znaleźć sporo. Zapewne wielu z Was może uważać, że jest to zbędne, ale pomysł nie jest w cale taki zły. Macie koncepcję na inne zastosowanie wyświetlacza na konsoli?

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: