Twórcy Middle-Earth potwierdzają jak mocne jest Project Scorpio

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Microsoft nie przesadza opisując najnowsze urządzenie Xbox.

Tegoroczny Project Scorpio nazywany jest już najmocniejszą konsolą do gier. Aktualnie wiemy, że urządzenie posiadać będzie 8 rdzeniowy procesor, 6 teraflopów, 320GB/s przepustowości pamięci, HDR oraz to, że obsłuży 4k i wirtualną rzeczywistość. Wielu z Was spekuluje, że nie jest tak mocne aby udźwignąć wszystkie zapowiedziane funkcje.

Monolith Productions, które aktualnie pracuje nad Śródziemie: Cień Wojny ma już styczność z nową konsolą i może się już o nim wypowiedzieć. Co prawda nie zdradzi nam wszystkich szczegółów przed Microsoftem, ale zapewnia nas, że firma z Redmond nie kłamie.

Kevin Stephens – szef Monolith Productions – w rozmowie z GamesRadar potwierdził, że urządzenie dysponuje naprawdę wielką mocą i nie mają do czego się przyczepić. Wszystko co zostało aktualnie przedstawione jest jak najbardziej pewne.

»Zobacz również: Crackdown 3 w 4K na Project Scorpio.

MS jest partnerem marketingowym gry Śródziemie: Cień Wojny i na pewno tytuł ten będzie promowany na Project Scorpio. Oczekujemy także, że już w czerwcu na E3 otrzymamy gameplay prosto z najnowszego urządzenia Xbox. Premiera samej gry już 25 sierpnia tego roku.Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: