Premiery gier w tym tygodniu na Xbox One (18-24 grudnia)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Co znajdziemy w sklepie Xbox w tym tygodniu? Kilka nowych premier, a wśród nich gra na zapomniany już przez graczy sensor Kinect.

Jak co tydzień do biblioteki gier na Xbox One dołączają nowe produkcje, a w najbliższych dniach znajdziemy cztery nowe tytuły. Jeden z nich przeznaczony jest na kontroler ruchu i pochodzi od firmy, która w planach ma kolejne gry na to urządzenie.

»Zobacz również: Dwie nowe gry od Virtual Air Guitar zmierzają na Kinecta

Wspomniany produkt jest trzecią odsłoną Boomball Kinect. To zabawna i kolorowa gra zręcznościowa, gdzie rzucamy i odbijamy piłki rozburzając konstrukcje i wysadzając wszystkie bomby na planszy.

W środę pojawi się trzeci i zarazem ostatni epizod Life is Strange: Before the Storm. Jak już wiadomo, nowa przygoda oferuje kilka zmian, jak np. tryb rozmowy Pyskówka, prowokująca konkretny rozwój sytuacji, mających wpływ na dalsze zachowanie bohaterów. Dlatego gra może mieć różne zakończenia, a dokonanych wyborów nie można cofnąć.

Wszystkie premiery tygodnia na Xbox One sprawdzicie poniżej wraz z ich zwiastunami.

Defunct – 19 grudnia


Life is Strange: Before the Storm – Ep.3: Hell is Empty – 20 grudnia


Raining Blobs – 20 grudnia


Boom Ball 3 for Kinect – 22 grudnia

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: