Dwie nowe gry od Virtual Air Guitar zmierzają na Kinecta

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nie wszyscy olewają sensor Kinect! Są firmy, które wciąż lubią tworzyć na uśmiercone przez Microsoft urządzenie.

Virtual Air Guitar jest znane aktywnym graczom korzystających z Kinect i choć Microsoft zastopował produkcję sensora ruchu dla Xbox One, pojawią się niebawem nowe gry dla tego gadżetu. Jedną z nich będzie kontynuacja całkiem udanego tytułu Boom Ball i będzie to już jego trzecia odsłona. Jego premiera odbędzie się w przyszłym miesiącu, więc możecie pomału odkurzać dedykowaną kamerkę. Za jej pomocą ponownie staniemy przed ekranem gry przypominającej ping-pong urozmaiconej o klocki, gdzie celem jest ich zbijanie. Za Boom Ball 3 zapłacicie niewiele, ponieważ jego cena wynosi zaledwie 34,99 złote.

Zespół Virtual Air Guitar jest w trakcie tworzenia jeszcze jednej produkcji na sensor ruchu i nosi tytuł Kinect Funhouse. O tym tytule wiemy niewiele, oprócz tego, że pojawi się wiosną 2018. Twórcy dostarczą więcej informacji niebawem, ale możemy wnioskować, że chodzi o różne sprawnościowe i sportowe konkurencje.

Znalezione obrazy dla zapytania Kinect Fun House trailer

Producenci nie pozbywają się swoich pasji z powodu zatrzymania produkcji Kinecta. Virtual Air Guitar powiadomił, że będzie tworzył gry na urządzenie tak długo, ile zechcą tego gracze.

Jesteście skłonni powrócić do gier na Kinect i wesprzeć Virtual Air Guitar kupując ich tytuły?

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: