Premiery gier w tym tygodniu na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jakie nowości zobaczymy w tym tygodniu w sklepie Xbox?

Siedem nowych pozycji wejdzie do biblioteki gier konsoli Xbox w najbliższym czasie. Tytuły są naprawdę interesujące i wielu z Was powinny zaciekawić, jak np. Lego City Undercover czy Bulletstorm: Full Clip Edition.

Cała lista prezentuje się następująco:

LEGO® CITY Undercover – 4 Kwiecień

Znalezione obrazy dla zapytania lego city undercover xbox one box

Produkcja nie jest najnowsza, ale świeża na konsoli Xbox One. Wcielając się w oficera policji, staramy się dopaść Rexa Furego, który uciekł z więzienia i ponownie okrada miasto. Gra jest pełna humoru i przypomina filmy akcji. Pozwala zagrać w dwuosobowym trybie współpracy, aby móc z podwójną siłą kontrolować dzielnice.


Use Your Words – 4 Kwiecień

Znalezione obrazy dla zapytania use your words xbox one

Use Your Words to gra imprezowa i towarzyska. Zasady nie są skomplikowane. Naszym zadaniem jest wymyślenie jak najweselszych napisów do filmów, nagłówków do gazet lub inne podobne treści. Na koniec głosujemy kto stworzył najśmieszniejszą historię i tak wyłaniany jest zwycięzca.


Dead Rising 4: Frank Rising – 4 Kwiecień

Subskrypcja serii Dead Rising 4

To nie koniec przygód Fanka Westa. Myśleliście co byłoby jeśli Nasz główny bohater został zarażony i stał się jednym z zombiaków? DLC pozwoli Wam na przeżycie takiego scenariusza, gdzie Waszym zadaniem będzie odnalezienie antidotum.


Talent Not Included – 5 Kwiecień

Znalezione obrazy dla zapytania Talent Not Included xbox one

Platformowa produkcja, gdzie kierujemy losami trzech aktorów. Na podziw zasługuje tu teatralna sceneria z interaktywnymi poziomami. Dużo skakania i machania bronią poskramiającą pojawiających się przeciwników to nasze główne zadanie aby przeżyć.


Blackwood Crossing – 5 Kwiecień

Blackwood Crossing

Blackwood Crossing to ciekawa przygodówka, która kieruje naszymi emocjami. Wcielając się w nastoletnią Scarlett musimy odnaleźć jej życiową drogę. Akcja toczy się w pełnym magii pociągu, gdzie bohaterka wchodząc w dorosłość przeżywa słabnącą więź między sobą, a jej młodszym bratem Finna. Dziwna istota będzie chciała sprawić, aby Scarlett spojrzała z innej strony na więzi rodzinne.


Enter the Gungeon – 5 Kwiecień

Znalezione obrazy dla zapytania Enter the Gungeon box

Jako dzielny bohater przemierzamy antyczną świątynie Gungeon w celu odnalezienia broni, która może zmienić losy świata. Sterowanie powinno być Wam znane z innych tego typu dwuwymiarowych strzelanek. Za pomocą jednego analoga kierujemy postacią, a drugą celujemy naszą bronią. Przygoda toczy się w losowo generowanych podziemiach, gdzie spotkamy wielu bohaterów, którzy zechcą nam towarzyszyć w poszukiwaniach.


Bulletstorm: Full Clip Edition – 7 Kwiecień

Bulletstorm: Full Clip Edition

Pamiętacie Bulletstorm jeszcze na konsolach Xbox 360? Full Clip Edition to w zasadzie remaster gry z bogatszą oprawą graficzną i kilkoma nowymi mapami. Pojawił się także dodatkowy tryb kampanii, który wystawia nas jedynie na próbę czasową. Ponownie jako wróg publiczny numer jeden, będziemy starać się przeżyć i eliminować wrogów Graysona Hunta.
Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: