Premiery gier w tym tygodniu na Xbox One (16 – 22 kwietnia)

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Co znajdziemy w sklepie Xbox w tym tygodniu? Sprawdź najbliższe premiery na konsole Microsoftu i znajdź coś dla siebie.

Nowy tydzień, nowe gry na konsole Xbox pojawiają się na horyzoncie. W najbliższych siedmiu dniach znajdziemy sześć tytułów, a dodatkiem jest udostępnienie przez Microsoft kolejnych gier z oferty Games with Gold. W drugiej połowie miesiąca goldowicze pobiorą Assassin’s Creed Syndicate oraz Dead Space 2.

»Zobacz również: Pobierz dwie kolejne gry z Games with Gold

Co warto wyróżnić wśród nadchodzących nowości? 18 kwietnia na Xbox One pojawi się niezwykła platformówka I, Hope. Dlaczego niezwykła? Ponieważ gra niesie tytułową nadzieję dzieciom chorującym na raka, a twórcy przekazują całość zysku ze sprzedaży do GameChanger Charity, organizacji wspierającej dzieci i rodziny walczące z rakiem i innymi chorobami zagrażającymi życiu. W samej rozgrywce wcielimy się w rolę dziewczynki o imieniu Hope i będziemy walczyć z tajemniczym potworem, którym jest rak. Gra zabierze nas w emocjonalną podróż, która ostatecznie uczy mocy, którą każdy z nas ma w sobie.

Mało kto wie jaką dyscypliną jest lacrosse, a także mało kto ma świadomość, że wychodzą o niej gry wideo. Kontynuacja odsłony z 2016 roku zmierza na Xbox One w lepszej jakości audio wizualnej, ale też z poprawionym sterowaniem i usprawnioną sztuczną inteligencją przeciwników. Casey Powell Lacrosse 18 to dynamiczna gra drużynowa, w której ruchy i podania z koszykówki łączą się płynnie z umiejętnościami posługiwania się kijem, uderzania i strzelania wprost z lodowisk hokejowych.

Casey Powell Lacrosse 18 Screenshot

Wszystkie premiery tygodnia na Xbox One sprawdzicie poniżej wraz z ich zwiastunami.

 

Casey Powell Lacrosse 18 – 17 kwietnia


I, Hope – 18 kwietnia


Babylon 2055 Pinball – 20 kwietnia


Atomic Heist – 20 kwietnia


Space Hulk: Ascension – 20 kwietnia


Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: