Pobierz dwie kolejne gry z Games with Gold

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Dziś również tak samo jak w poprzednich miesiącach. Dwie kolejne gry z oferty Games with Gold dostępne są dzień wcześniej.

Pamiętajcie przy tym, że dziś jest zarazem ostania szansa na darmowe przypisanie do Waszych kont Cars 2: The Video Game na Xbox 360 oraz polskiego SUPERHOT, który cieszy się bardzo dobrymi opiniami wsród graczy na całym świecie.

Co do kolejnej serii gier, są to Assassin’s Creed Syndicate oraz Dead Space 2, którego bez problemów zagracie na obu konsolach dzięki wstecznej kompatybilności. Macie więc dziś okazję pobrać już wszystkie gry zaoferowane w kwietniowym Games with Gold, a w szczególności Assassin’a, na którego tak wielu czekało. Teraz pozostaje tylko grać i zaczekać na informację, co przyniesie nam maj.

Przypominamy, że obie gry mogą jeszcze nie być widoczne na konsoli w zakładce GwG, by je pobrać, możecie zrobić to z widoku komputera z pomocą powyższych linków, lub ręcznie odszukać je na konsoli. Oczywiście, wymagany jest abonament Xbox Live Gold.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 4 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.