Premiery gier w tym tygodniu (14 – 20 sierpnia)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nowe gry na Xbox One, w tym kolejna oferta Games with Gold!

Kolejna tydzień to kolejna dawka gier na konsolę Xbox One, a w tym tygodniu czeka na nas wiele zróżnicowanych produkcji. Które warto wyróżnić?

Przede wszystkim już 16 sierpnia zmieni się oferta Games with Gold, obdarowując Nas kolejnymi produkcjami dostępnymi za darmo w ramach abonamentu Xbox Live Gold. Na Xbox One otrzymamy Trials Fusion od Ubisoftu, a na Xbox 360 będzie to Red Faction: Armageddon (we wstecznej kompatybilności).

 

Jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tego miesiąca jest Conan Exiles, które zadebiutuje 16 sierpnia w usłudze Game Preview. Otwarty, surwiwalowy świat, szeroko rozbudowana flora i fauna, a w nich mnóstwo niebezpieczeństw, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć aby przetrwać. W dniu debiutu gry zostanie udostępniony także dodatek „The Frozen North”. O nim przeczytacie w Naszym wcześniejszym wpisie.

Fani Sonica mogą powrócić do klasycznej platformówki w produkcji Sonic Mania, która oferuje klasyczną rozgrywkę w jakości HD oraz w 60 klatkach na sekundę. Oprócz Sonica zagramy innymi postaciami jak Tails czy Knuckles. Sonic Mania oferuje również tryb kooperacji, dając jeszcze więcej zabawy, współpracując razem z przyjaciółmi.

15 sierpnia to data kolejnego epizodu Minecraft Story Mode od Telltale Games oraz premira Agents of Mayhem studia Volition. Multinational Agency for Hunting Evil Masterminds (Mayhem) to organizacja skupająca agentów specjalnych, których zadaniem jest unicestwienie planów ich największego wroga – Doktora Babylona. Gra w dużej mierze nawiązuje do Saint Row, które również pochodzi od twórców Agents of Mayhem.

Wszystkie premiery tygodnia na Xbox One sprawdzicie poniżej wraz z ich zwiastunami.

Agents of Mayhem (15 sierpnia)


Sonic Mania  (15 sierpnia)


>observer_  (15 sierpnia)


The Pillars of the Earth  (15 sierpnia)


Circuit Breakers  (16 sierpnia)


Conan Exiles  (Game Preview) (16 sierpnia)


Thumper (18 sierpnia)

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: