Conan Exiles – premiera gry oraz dodatku The Frozen North

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Przyjdzie nam zmierzyć się na terenach skutych lodem.


Już 16 sierpnia Conan Exile zadebiutuje w programie Game Preview a wraz z nim pierwszy dodatek o tytule „The Frozen North”. Już sam tytuł podpowiada, że w rozszerzeniu przyjdzie nam zwiedzić nowe, mroźne tereny a co za tym idzie, zmieni również mechanikę przetrwania w takich warunkach.

By uchronić się przed zimnem, dodane zostaną zupełnie nowe ubrania pomagające utrzymać temperaturę ciała postaci, a ogniska rozpalimy za pomocą pochodni, gdzie skorzystamy z rozbudowanego systemu gotowania nowych posiłków i przygotowywania nowych napojów. Jednak światło ogniska przyciąga niebezpieczeństwo. Tak też pojawią się nowi przeciwnicy: wygłodniałe wilki, ogromne mamuty i inne fantastyczne stwory, które można spotkać w pełnym śniegu lesie lub górach. Tak, to wszystko spotkamy w świecie większym o prawie 70%!

A to wszystko zobaczymy już za 2 tygodnie. To bardzo miłe, że Funcom udostępni dodatek wraz z premierą gry, dzięki czemu zawartość nie będzie się różnić niczym od wersji PC. My już szykujemy wolne wieczory na walki z Yeti! 🙂

[divider][latest_posts items=”2″ title=”Polecane wpisy:” image_width=”740″ image_height=”150″ image_class=”thumbnail”]

Autor wpisu:

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: