Premiery gier w tym tygodniu na Xbox One (25 września -01 padziernika)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jakie gry znajdziemy w tym tygodniu wśród 11 nowych premier Xbox One?

Nowy tydzień i jednocześnie koniec miesiąca ma dla graczy kilka ciekawych propozycji, gdzie znajdą się również ekskluzywne tytuły na platformę Xbox. W tym tygodniu na pewno nie będzie wiało nudą , ponieważ kilka z prezentowanych to must have na konsoli Xbox One.

Najgłośniejszą premierą będzie niewątpliwie Forza Motorsport 7, wychodząca na świat 29 września, jeśli zdecydowaliście się na edycję Ultimate. Pozostali muszą poczekać do 3 października, aby zagrać w najlepszą grę wyścigową tego roku. W Forza 7 czeka ponad 700 wspaniałych samochodów i ponad 30 torów z całego świata z dynamicznie zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi. Plusem jest płynność 60 klatek na sekundę i oprawa HDR na Xbox One S i Windows 10. Jeszcze więcej doświadczą gracze nadchodzącej konsoli Xbox One X, która za nieco ponad miesiąc będzie mogła zagościć w Waszych domach.

Kolejnym hitem wyłącznie na Xbox jest kreskówkowy Cuphead z biblioteki ID@Xbox. Twórcy inspirując się bajkami z lat trzydziestych, stworzyli niezwykle klimatyczną grę zręcznościową. Na magicznej scenie znajdziemy dwóch bohaterów, dlatego też w Cuphead można grać w trybie kooperacji, gdzie partner wcieli się w rolę Mugmana. Oboje muszą odpracować swój dług u szatana, który narobili sobie w pułapce hazardu. Platformowe postacie zmierzą się na dwuwymiarowych mapach z licznymi przeszkodami, na których końcu czeka trudniejszy boss. Cuphead i Mugman rosną w siłę wraz z następnymi poziomami, dodając im kolejne umiejętności i moce.

Fani piłki nożnej ustrzelą Fifę 18 tworzoną przez zespół EA Sports, która jak wiemy zbiera bardzo dobre oceny. Po raz drugi w serii FIFA zastosowano silnik Frostbite, znany między innymi z Battlefield. Choć wizualnych zmian nie zauważymy za wiele, to dokonano zmian w sposobie myślenia i poruszania się zawodników. Nie musimy również przerywać meczu, aby wprowadzić zmiany w zespole. Oglądając powtórkę czy wydarzenia na boisku, zauważymy sugestię o zmianie zawodnika, który ma na koncie żółte kartki lub zauważalnie słabą kondycję. Do gry powraca także Alex Hunter, który kontynuuje swoją karierę w trybie Podróży. Subskrybenci EA Access mogą skorzystać z bezpłatnego dostępu do pierwszych 10 godzin.

Pełne zestawienie premier przedstawiamy poniżej wraz z ich zwiastunami:

Pinball FX3 – 26 września


Ruiner – 26 września


Lightfield – 26 września


Batman: The Enemy Within – Episode 2: The Pact – 26 września


FIFA 18 – 29 września


Cuphead – 29 września


Forza Motorsport 7 Edycja Ultimate – 29 września


Syndrome – 29 września


Lilith-M – 29 września


Splasher – 29 września


BATTLE GAREGGA Rev.2016 – 29 września

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: