Fifa 18 dostępna w wersji próbnej dla subskrybentów EA Access

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Sprawdź jak wypada najnowsza odsłona Fify 18 w pełnej wersji, gdzie posiadacze abonamentu EAA zrobią bezpłatnie.

Co roku fani piłki nożnej otrzymują kolejne odsłony licencjonowanej gry Fifa, za którą stoi Electronic Arts. Tym samym, abonenci usługi EA Access mają prawo to przedpremierowego wypróbowania pierwszych 10 godzin. Tyczy się to także innych produkcji, wychodzących z pod szyldu elektroników. W ostatnich tygodniach gracze mogli przetestować takie tytuły jak NHL 18 czy NBA Live 18, a dziś zrobią to samo z osiemnastą częścią najpopularniejszej gry football-owej.

Fifa 18 ponownie wykorzystuje znany z poprzedniej odsłony silnik Frosibite i posiada kilka usprawnień względem poprzedniczki. Ulepszono animację piłkarzy, gdzie Electronic Arts chwali się swoją innowacyjną technologią ruchu, poprawiając precyzję sterowania i doskonale odwzorowując osobowość zawodników. Nie musimy również przerywać meczu, aby wprowadzić zmiany w zespole. Oglądając powtórkę czy wydarzenia na boisku, zauważymy sugestię o zmianie zawodnika, który ma na koncie żółte kartki lub zauważalnie słabą kondycję. Do gry powraca także Alex Hunter, który kontynuuje swoją karierę w trybie Podróży.

Te i inne zmiany sprawdzicie za darmo przez 10 godzin, a gracze nieposiadający abonamentu EA Access, mogą zadowolić się wersją demo.

Fifa 18 otrzyma również wsparcie dla konsoli Xbox One X, oferując rozdzielczość 4K i płynność 60 klatek na sekundę. Obraz HDR wyświetlą na swoich telewizorach także użytkownicy Xbox One S.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: