Premiery gier w tym tygodniu na Xbox One (20 – 26 listopada)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jakie tytuły znajdziemy w wirtualnym markecie Xbox w tym tygodniu?

Jak co tydzień do biblioteki gier na Xbox One dołączają nowe produkcje, jednak tym razem nie ma nas co zaskoczyć. W najbliższych dniach znajdziemy jedynie dwa nowe tytuły, aczkolwiek przy trwającej aktualnie promocji Black Friday Sale nie ma co narzekać na brak tytułów do ogrywania. Warto zaznaczyć, że od dzisiaj każdy użytkownik Xbox Live może skorzystać z oferty specjalnej, nawet bez aktywnego abonamentu Gold. Ten wciąż można znaleźć w sklepie za jedną złotówkę.

»Zobacz również: Xbox Live Gold i Xbox Game Pass za 1 złoty w sklepie Xbox (Black Friday)

Jeżeli chodzi o premierowe produkcje w tym tygodniu, to w zestawieniu znajdziemy jedynie dwa tytuły. Jeden z nich jest kolejnym epizodem serialowej gry Batman: The Enemy Within od Telltale Games. Posiadając sezonową przepustkę (79,99 zł) dla nowej opowieści z Batmanem w roli głównej, to pobierzemy trzeci odcinek bezpłatnie, zaś jeśli nie, za pojedynczy epizod przyjdzie nam zapłacić 25,19 złotych. Przypominamy również, że pełny sezon znajduje się w promocji Black Friday w cenie 59,99 zł.

Do kolekcji gier arcadowych lat 80. (NEO GEO) dołączy w tym tygodniu Soccer Brawl. Gra przenosi nas na boisko futurystycznego futbolu, gdzie zamiast prawdziwych zawodników spotkamy zgraję cyborgów. W Soccer Brawl możemy rywalizować również w trybie dla dwóch graczy.

Znalezione obrazy dla zapytania neo geo soccer brawl

Wszystkie premiery tygodnia na Xbox One sprawdzicie poniżej wraz z ich zwiastunami.

Batman: The Enemy Within Ep.3 – 21 listopada


ACA NEOGEO SOCCER BRAWL  – 21 listopada

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: