Xbox Live Gold i Xbox Game Pass za 1 złoty w sklepie Xbox (Black Friday)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Szykujcie się na listopadową wyprzedaż w sklepie Xbox i skorzystajcie z promocyjnych ofert na abonament!

Przed nami coroczne obniżki cen w sklepach z okazji Czarnego Piątku i Cyber Poniedziałku, dzięki czemu zaoszczędzimy pieniądze kupując ulubione tytuły. Pierwszeństwo do skorzystania z oferty mają posiadacze aktywnego abonamentu Xbox Live Gold, ale nic straconego jeśli go nie posiadacie. Microsoft opuszcza cenę miesięcznej subskrypcji i oddaje ją za jedną złotówkę!

Podobną sytuację spotkał jeszcze jeden, najświeższy abonament Microsoftu, którym jest Xbox Game Pass. Jak obiecano wcześniej, każdy kto jeszcze nie zdecydował się na jego posiadanie, będzie mógł nabyć go za złotówkę. Korzystanie z usługi Xbox Game Pass nie wymaga posiadania abonamentu Xbox Live Gold, jednak aby skorzystać z usług sieciowych, to jest on wymagany. Gry dostępne w Xbox Game Pass, w tym dedykowane im dodatki cyfrowe, możecie również zakupić na własność ze zniżką, będąc abonentem XGP.

Każdego miesiąca poszerza się oferta Xbox Game Pass, więc nie ma mowy o braku wyboru. W listopadzie dostarczono do biblioteki gier XGP tytuły: Metal Gear Solid V: The Phantom PainHalo Wars DEResident Evil HDOddworld: New ‘n’ TastyThe World of Van Helsing: DeathtrapSky Force AnniversaryMega Man 9.

Teraz wystarczy czekać na obniżki cen w sklepie Xbox i sprawdzić stan naszego konta. Tak jak w minionym roku, na liście super przecen ma znaleźć się ponad 500 tytułów na konsolę Xbox One i Xbox 360, a gracze mają zaoszczędzić na nich nawet 67%.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: