Premiery gier w tym tygodniu na Xbox One (02-08 października)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jakie gry znajdziemy w tym tygodniu wśród 12 nowych premier Xbox One?

Kolejny tydzień to kolejna dawka gier na konsolę Xbox One, a w tym tygodniu czeka na nas wiele zróżnicowanych produkcji. Które warto wyróżnić?

Game Preview opuszcza tytuł The Culling, oferujący rozgrywkę w trybie Battle Royale, będącym aktualnie na topie gier multiplayer. Produkcja jest pewną alternatywą dla PlayerUnknown’s Battlegrounds. Szesnastu graczy ląduje na mapie, gdzie wygrywa ostatnia osoba przy życiu, bez dodatkowych odrodzeń. Z czasem teren walk ulega pomniejszeniu, aby skonfrontować ze sobą uczestników. Czas na rozegranie surwiwalowej bitwy to jedynie 20 minut.  Jeżeli nie chcemy ryzykować samemu, możemy wziąć udział w drużynowych zawodach przetrwania.

Uboju ekranu

We wtorek na Xbox One pojawi się remaster Dragon’s Dogma: Dark Arisen, znanej gry fantasy z Xbox 360. Nowe wydanie wyróżnia przede wszystkim lepsza oprawa graficzna, rozdzielczość Full HD i animacja. Jeśli chodzi o rozgrywkę, to nie znajdziemy żadnych zmian, jedynie otrzymujemy tu dodatek do gry, wydany w 2012 roku. Jeśli jesteście fanami Dragon’s Dogma, to ponownie możecie wrócić do otwartego świata, wyruszając w przygodę swojego życia.

Miłośnicy lotnictwa i II Wojny Światowej mogą sięgnąć po Iron Wings. Deweloperzy przygotowali interesującą kampanię na temat 332. Grupy Myśliwskiej zasilającej szeregi Sił Powietrznych Armii USA. Co prawda, historia jest czasami naciągana, oferując wymyślone misje, ale nie brakuje również tych prawdziwych. Warto nadmienić, że wspomniana Grupa Myśliwska złożona jest wyłącznie z czarnoskórych pilotów, a my wcielimy się w jednego z nich.

Wszystkie premiery tygodnia na Xbox One sprawdzicie poniżej wraz z ich zwiastunami.

theHunter: Call of the Wild  (2 października)


Mystik Belle  (3 października)


Marble Void  (3 października)


Let Them Come  (3 października)


Dragon’s Dogma: Dark Arisen  (3 października)


N++  (4 października)


Inversus Deluxe  (4 października)


JYDGE  (6 października)


The Culling  (6 października)


Bulb Boy  (6 października)


Iron Wings  (6 października)


Zombie Party  (6 października)

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: