Poznaliśmy cenę konsoli Xbox Series X w Polsce. Preordery ruszają końcem września!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Polski oddział Microsoft przedstawił rodakom cenę najmocniejszej konsoli Xbox, która pojawi się w sklepach już 10 listopada. Gotowi na preorder?

Nareszcie! Wszyscy miłośnicy marki czekali na możliwość zamówienia Xbox Series X lub Series S, rezerwując dla siebie egzemplarz nowej konsoli. Jej premiera została potwierdzona przez Xbox Polska, a ta została zaplanowana na 10 listopada. Pewni zakupu mogą od 22 września składać przedpremierowe zamówienia, a tak kształtują się ceny w dniu wydania:

  • Xbox Series X: 2249 zł
  • Xbox Series S: 1349 zł

To nie koniec niespodzianek. Dziś dowiemy się więcej o usłudze Xbox All Access, która znana jest graczom za oceanem. Czym jest Xbox All Access? To pewnego rodzaju płatność ratalna za nowy sprzęt, ale także za abonament Xbox Game Pass Ultimate (Game Pass + Live Gold). W USA taki program kosztuje $25 przy wyborze Xbox One S oraz 35 dolarów w zestawie z One X. Umowa w obu przypadkach trwa 24 miesiące. A jak u nas?

Zobacz również: EA Access wejdzie w skład Xbox Game Pass Ultimate!

W Polsce Xbox All Access wystartuje już jesienią. Najpierw w ramach zestawów z konsolą Xbox One S w cenie 99 zł miesięcznie. Wkrótce także z urządzeniami Series X oraz S. Cieszymy się, że Microsoft rozszerza globalnie swoje subskrypcje, także te na konsole Xbox. Nie musimy zbierać całej sumy na Series X lub S, a płacić za nie na raty, z najlepszymi abonamentami w pakiecie. Jeśli taka cena będzie atrakcyjna, powinno zwiększyć się grono zielonych w naszym kraju.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: