EA Access wejdzie w skład Xbox Game Pass Ultimate!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Co za fantastyczna wiadomość, już niebawem EA Play stanie się częścią Xbox Game Pass Ultimate!

Co za szaleństwo! Dopiero co za sprawą wycieku poznaliśmy wygląd, cenę oraz datę premiery Xbox Series S,a już dziś mamy kolejny hit! EA Play (dawne EA Access) już w te święta stanie się częścią subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate. Także na PC. Oczywiście bez żadnych dodatkowych kosztów. To efekt współpracy Microsoftu z EA oraz kolejny krok w drodze do rozwoju usługi.

To genialna wiadomość dla graczy Xbox, oraz zachęta do zakupu abonamentu. Ogromna biblioteka z Passa plus skarbiec Ea Play. Do tego wliczmy Gold, XGP dla PC, xCloud oraz Perksy i mamy członkostwo kompletne. To wszystko stanie się już w okresie świątecznym tego roku. To będzie niesamowity start w nową generację!

Spytacie co w przypadku, gdy już posiadacie EA Access? Nic straconego! Jeśli pozostało Wam powyżej 50 dni opłaconego czasu, to ta liczba zostanie zaokrąglona do góry i przeliczona w stosunku 3:1 na dodatkowy czas XGPU. Oznacza to, że mając wykupioną usługę na na przykład 2 lata, otrzymamy dodatkowe 8 – 9 miesięcy XGPU w zamian (24/3=8.8).

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: