Xbox Series S oficjalnie ogłoszony przez Microsoft

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

To już nie spekulacje, a informacje potwierdzone przez Social Media marki Xbox. Sprzęt wyceniono w stanach na 299 dolarów.

Nie ma więcej wątpliwości co do mniejszej i słabszej wersji Xbox Series X, która nosi nazwę Series S. Ten mini układ konsoli udało się osiągnąć między innymi przez usunięcie napędu Bluray, co zauważyć można na grafice w opublikowanym poście. Nie pokuszono się o szczegóły i uzbroić musimy się w cierpliwość. Zapewne Xbox udostępnił post na swoim profilu już teraz, aby uspokoić graczy po porannym wycieku.
 

Now officially official: Xbox Series S. Next-gen performance in the smallest Xbox ever. $299 (ERP). Looking forward to sharing more! (Soon btw).

Opublikowany przez Xbox Wtorek, 8 września 2020

 
Jak donoszą zagraniczne serwisy, konsola Xbox Series X oraz Xbox Series S pojawić ma się na rynku 10 listopada 2020 roku. Cena mocniejszej wersji wynosić ma 499 dolarów. Series S wyceniono już oficjalnie na $299. Według różnych źródeł, Microsoft chce kłaść w przyszłości nacisk na usługę All Access, nie tylko za oceanem, ale także globalnie. All Access jest abonamentem konsoli Xbox z pakietem Xbox Live Gold oraz Game Pass. Czy i u nas doczekamy się takiego programu? Zapewne nieprędko, gdyż ten program jest w Polsce całkowicie przemilczany.

Trzeba przyznać, że białe urządzenie Xbox prezentuje się znakomicie. Choć nie będzie dorównywać mocą Series X, Slim pozwolić ma na zabawę w 1440p z lepszą częstotliwością klatek na sekundę i posiadać będzie szybki dysk SSD 512GB oraz ray tracing. Czy się to potwierdzi, czekamy na oficjalną prezentację.

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: