Popularne promocje BC Super Sale według graczy

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Podsumowanie najbardziej wychwytywanych ofert Deals with Gold.

Wszyscy lubimy promocje na gry, szczególnie wielkie przeceny jak wiosenne, noworoczne wyprzedaże, czy Black Friday. Dziś była kolejna wielka okazja na polowanie niskich cen wśród gier. Wszystko za sprawą super wyprzedaży gier wstecznie kompatybilnych.

»Zobacz również: Pobierz trzy darmowe gry Games with Gold

Co było najpopularniejsze według Was? Jeśli chodzi o całą ofertę Dealsów, to najciekawsze okazały się produkcje od Team 17. Mowa oczywiście o Worms Battlegrounds oraz o Team17 Indie Collection. Za nimi znalazły się dwie propozycje na praktycznie zapomnianą już technologię Kinect 2.0.

»Zobacz również: Zastąp Kinect inną kamerą

Przejdźmy jednak do wyprzedaży gier backward compatibility. Najbardziej zainteresował Was Alan Wake’s American Nightmare, które znajdziecie w DwG za nieco ponad 8 złotych. Tuż za produkcją Remedy Entertainment znalazły się ponownie Wormsy – tym razem popularna część Armageddon. Ich cena jest również bardzo niska (4,49zł), a zabawa stoi na wysokim poziomie.

Trzecie miejsce należy do Raymana 3 HD (11,54 ZŁ) z 2012 roku. Praktycznie to samo miejsce zajmuje FarCry 3 (27,60 ZŁ), które jest w miarę świeże w usłudze wstecznej kompatybilności. Zaraz za nimi znajdziemy gry jak: LEGO Piraci z KaraibówCAPCOM ARCADE CABINETRed Dead Redemption oraz Toy Story 3.

A Wy co wybraliście dla siebie? Jest coś z TOPowej listy?

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: