Polska w reklamie Microsoft Flight Simulator

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Widzieliście już jeden z ostatnich materiałów promujących Microsoft Flight Simulator? Jeśli, nie to zobaczcie go koniecznie, jest tam Tatrzański Park Narodowy!

Microsoft Flight Simulator to produkcja z niewyobrażalnych rozmachem. Mamy w niej oddany dosłownie cały świat, bez jakichkolwiek ograniczeń. Wszystko to za sprawą zdjęć satelitarnych, całej masy danych oraz specjalnych algorytmów, które pozwala jak najwierniej odtworzyć prawdziwa planetę.

Gra stale uzyskuje kolejne aktualizacje, poprawki i udoskonalenie. Dowodem tego może być ostatnio dopieszczona Japonia, która charakteryzuje się nieregularnym w kształtach budownictwem.

Tytuł będzie wspierany przez kolejne lata, a przed nami nadal bliżej nieokreślona premiera na konsolach Xbox One oraz Series X i S. Stąd stale napotykamy się na coraz to nowsze spoty reklamowe, ukazujące piękno wirtualnie oddanej ziemi z kokpitu samolotu. Ostatni z nich został poświęcony Europie, oraz najciekawszym jej punktom.

Tu nie zabrakło i naszej Polski, a dokładniej Tatrzańskiego Parku Narodowego. Spot w jakości 4K obejrzycie poniżej:

Microsoft Flight Simulator zagracie w ramach Xbox Game Pass Ultimate / PC na komputerach z systemem Windows 10, a już wkrótce na konsolach Xbox.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: