Pobierz drugą turę gier majowej oferty Games with Gold

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

The Golf Club 2019 oraz Comic Jumper czekają na subskrybentów Xbox Live Gold w wirtualnym markecie. Pobierz gry już teraz na swoją konsolę.

Maj nie spełnił oczekiwań graczy, liczących na mocniejsze tytuły oferowanych w ramach złotej subskrypcji sieciowej. Co prawda gry dodawane do abonamentu Xbox Live Gold są tylko dodatkiem, to szkoda, aby z niego nie skorzystać. Jeśli jednak zależy Wam na dostępie do solidnego katalogu produkcji, w tym celu należy sięgnąć po członkostwo Xbox Game Pass.

»Zobacz również: 6 miesięcy Xbox Live Gold za 79 zł + 1000 monet do Apex Legends

The Golf Club 2019 skierowany jest rzecz jasna dla fanów golfa, a ci mogą być zadowoleni, że oddano w ich ręce najnowszą odsłonę serii. Gra posiada oficjalną licencję PGA TOUR i pozwala przenieść się na popularne pola golfowe, jak TPC Boston czy TPC Sawgrass. Posiadacze Xbox One X doświadczą rozgrywki w 4K Ultra HD.

Lubicie komiksy i platformówki? Comic Jumper będzie więc dla Was idealnym tytułem. Gra łączy w sobie obie te cechy i dostarcza mnóstwo zabawy. W tytule wcielamy się w bohatera komiksu, który przestaje być popularny i tym samym wydawany. Naszym zadaniem będzie odzyskać sławę i przenieść się do świata innych superbohaterów, pomagając im w walce ze złem i występkiem.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: