6 miesięcy Xbox Live Gold za 79 zł + 1000 monet do Apex Legends

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nowa promocja w RTV EURO AGD na 3 miesiące złotego abonamentu oferuje dodatkowe trzy miesiące bezpłatnie oraz walutę do Apex Legends.

Jeśli nie w wirtualnym markecie Xbox, to promocji na gry i subskrypcje należy szukać w sieciówkach, jak na przykład w RTV EURO AGD, gdzie trwa wyjątkowa promocja na złote członkostwo. Do 20 maja możecie użyć specjalnego kodu rabatowego, dzięki któremu uzyskacie dodatkowe miesiące funkcji sieciowych, a także 1000 monet do Apex Legends. Czym są wspomniane monety? To waluta, za którą można nabyć nowe przedmioty kosmetyczne dla postaci i broni w sklepie w grze. Sama gra od Respawn Entertainment jest za to bezpłatna i dostarcza zabawę w trybie Battle Royale.

Aby skorzystać z promocji RTV EURO AGD należy przy zakupie zastosować kod rabatowy „XBOXAPEX”. Kod ważny jest do 20 maja, zaś bonus na monety należy wykorzystać do 31 maja 2019. Podsumowując, w cenie 79 złotych otrzymacie 6 miesięcy Xbox Live Gold oraz 1000 monet do Apex Legends.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: