Pobierz Call of Duty: Warzone 2.0 już dziś!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Ruszył pre-download najnowszej odsłony popularnego Battle Royale – Warzone 2.0. Ile waży produkcja i kiedy zagramy?

Pierwsze wydanie Call of Duty: Warzone odniosło bezprecedensowy sukces. Darmowa produkcja na kapitalnym silniku, ogromna mapa i ponad setka graczy. Każdy musi liczyć tylko na siebie i na swoje szczęście, ocalały zwycięzca bowiem jest tylko jeden.

Idąc za ciosem wraz z najnowszą i pełnoprawną odsłoną gry Modern Warfare II czas wydać nowego Warzona w oparciu o nowe możliwości oferowane przez nową grę. Graczy będzie czekać tradycyjnie kilka trybów oraz nowa mapa. Tym razem areną walki będzie Al Mazrah.

Gracze po praz pierwszy wyjdą tam do walki o przetrwanie już pojutrze, 16 listopada 2022 (konto Xbox Live Gold nie jest wymagane). By być gotowym do starcia na czas, ruszyła możliwość dokonania pre-downloadu, czyli wcześniejszego pobrania gry. Przygotujcie na swoich dyskach około 115 GB wolnej przestrzeni.

Call of Duty: Warzone 2.0 pobierzecie za darmo już dziś z poziomu konsoli lub za pomocą tego linku w Microsoft Store.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: