Pobierz betę For Honor już teraz

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Gracze mogą zacząć pobierać próbną wersję już dziś.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

Przypominamy o otwartych testach wersji przedpremierowej gry For Honor, które odbędą się już 9 lutego – czyli już za 2 dni. Dwa tygodnie temu wybrańcy mieli okazję już wziąć udział w zamkniętej becie, więc może widzieliście kilka materiałów w sieci prezentujące grę. Bez problemu znajdziecie nawet te z polskim komentarzem.

 

W testach do wyboru otrzymamy kilka bohaterów z frakcji Rycerzy, Wikingów i Samurajów, którzy dysponują wyjątkowymi zestawami uzbrojenia oraz stylami walki. Czeka na nas sześć różnych map oraz cztery tryby gry.

»Zobacz również: Szalone FlatOut 4 już za miesiąc.

Ubisoft na szczęście udostępnia wcześniej pliki do pobrania, aby w dzień samych testów gracze nie musieli czekać na pobranie gry, tym bardziej, że wielu narzeka na oporne łącze. For Honor możecie znaleźć z poziomu konsoli, bądź poprzez stronę internetową.Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: