FlatOut 4: Total Insanity już w przyszłym miesiącu

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Zobacz zwiastun szalonych wyścigów.

W sieci pojawił się trailer najnowszej odsłony serii FlatOut 4, które ma być naprawdę widowiskowe. Kylotonn Entertainment – odpowiedzialne za tą część – pomyślało o graczach, zapraszając ich do współudziału tworzenia gry. Gracze mieli okazję kontaktować się z twórcami przesyłając im różne wskazówki lub opinie na temat aktualnych prac.

Trzecia część nie ma co ukrywać nie wypadła rewelacyjnie. Pomijając słabą stronę graficzną, bardzo biednie wypadł model jazdy, a fizyka gry pozostawiała wiele do życzenia. Czwórka ma poprawić błędy poprzedniczki i przywrócić świetność marce, która swego czasu zyskała wielu fanów.

Znalezione obrazy dla zapytania FlatOut 4: Total Insanity xbox one box

[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””][/ad]

Nowa seria posiadać ma 27 zróżnicowanych pojazdów, które będzie można konfigurować na wiele sposobów i 20 lokalizacji z elementami destrukcji. W gdzie nie zabraknie standardowych wyścigów czy trybu kaskaderskiego, gdzie popiszemy się różnorodnymi trickami. Twórcy przygotowali także tryb areny do rozgrywki online, w których skład wchodzi deatmatch, pogoń za flagami i przetrwanie. Najnowszy tryb Assault wyposaża nasz pojazd w arsenał, który pozwala na likwidację naszych przeciwników.

W FlatOut 4 zagramy także lokalnie na podzielonym ekranie z przyjaciółmi. Premiera nie została dokładnie sprecyzowana, ale pojawić ma się już w przyszłym miesiącu. Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun produkcji.


facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 
Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: