Nowe ustawienia konsoli pozwalające pobrać zawartość 4K dla Xbox One X

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Za miesiąc długo oczekiwana premiera najnowszej konsoli do gier od Microsoftu. Nowa aktualizacja daje podgląd na nowe opcje pobierania materiałów wysokiej jakości.

W przyszłym miesiącu, a dokładnie 7 listopada, odbędzie się premiera konsoli Xbox One X, więc kolejnych zmian w systemie mogą dostrzec wybrani członkowie programu Xbox Insider. Ci korzystają już z najnowszego wyglądu dashboardu i innych udogodnień, jak zmiana motywu na jasne kolory. Teraz w najnowszej aktualizacji mogą wybrać, czy zawartość zarezerwowana dla Xbox One X ma być automatycznie pobierana na dysk konsoli. Chodzi rzecz jasna o materiały w rozdzielczości 4K, które ważyć mogą drugie tyle, co podstawowa gra. Te aktualizacje będą pobierane z serwerów, więc należy się przygotować w solidne łącze i pojemny, dodatkowy dysk. Standardowy, 1 TB dysk zostanie zapewne szybko zapchany, jeśli będziemy aktualizować posiadane już tytuły.

»Zobacz również: Recenzja: Dysk dedykowany Xbox One – ADATA HD650X

Dodatkowo, widzimy opcję przenoszenia naszych ustawień i zawartości na dysk zewnętrzny lub wykorzystując do tego domową sieć (LAN). Warto dodać, że ta ostatnia nie będzie wykorzystywać waszego transferu.

Pytanie teraz co z możliwością wyboru, jeśli nie będziemy chcieli pobrać zawartości Ultra HD do wybranych tytułów, np. do gier indie, w które rzadko gramy i nie chcemy zapychać miejsca na dysku konsoli? To możliwe będzie dodane w późniejszym czasie.

Źródło: https://www.reddit.com/r/xboxone/comments/74bedh/we_can_finally_choose_to_download_4k_content/

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: