Playerunknown’s Battlegrounds również na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Ciekawa propozycja od Bluehole Studios również na konsoli Microsoftu.

Populara gra na Steam, która aktualnie jest w fazie beta, pojawi się również na Xbox One. Deweloperzy ogłosili, że istnieje wersja przeznaczona na konsole i obecnie jest dopracowywana. Gra ma pojawić się w Xbox Game Preview, czyli w usłudze pozwalającej kupić grę w trakcie jej tworzenia i dając możliwość jej testowania.

Czym jest Playerunknown’s Battlegrounds?

Jest to surwiwalowa strzelanka multiplayer, gdzie wyrzuceni na ogromnej mapie staramy się przeżyć pokonując innych graczy. Różni się od innych produkcji przede wszystkim tym, że startujemy bez żadnej broni i gra rozpoczyna się od poszukiwań najlepszego asortymentu. Możemy tworzyć także przedmioty ze znalezionych surowców i części.

Twórcy zadbali również o to, żeby gra nie była nudna. Z biegiem czasu mapa zaczyna pomniejszać swoje rozmiary, więc napotkanie przeciwników nie będzie trudne. Aby lepiej Wam to zobrazować, to zapraszamy na materiał wideo:

 Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: