Playerunknown’s Battlegrounds z pierwszą aktualizacją na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Kilka dni po premierze na urządzeniu Xbox, a już tytuł od Bluehole Studio Inc. i PUBG Corporation otrzymuje pierwszą łatkę.

Twórcy najpopularniejszej gry roku mają coraz więcej pracy, ponieważ ich przebój otrzymał port na konsoli Microsoftu. Playerunknown’s Battlegrounds na Xbox One aktualnie znajdziemy w programie Game Preview, co oznacza sprzedaż nieskończonego jeszcze produktu, lecz za to z wczesnym dostępem do rozgrywki. Na oficjalnym blogu gry znajdziemy kilka innowacji, jakie ujrzymy w najnowszej aktualizacji.

Wersja na Xbox One bardzo motywuje do pracy twórców PUBG, gdyż w 24 godziny sprzedano ponad milion kopii gry. Za to w przygotowanej łatce znajdziemy między innymi usprawnienia w wydajności, wizualizacji (np. wygładzanie na na Xbox One, One S), usprawniono animację postaci, a także sam interfejs.

»Zobacz również: Kup konsolę Xbox One X i odbierz PlayerUnknown’s Battlegrounds

Biorąc pod uwagę szybkość udostępnionych usprawnień, możemy liczyć na zwinne uporanie się z wytykanymi przez graczy błędami. Oczywiście cały proces nie jest łatwy, ale gra będzie z czasem coraz bardziej przyjemniejsza, potęgując poziom zabawy. Więcej o nowościach w nowej aktualizacji do PlayerUnknown’s Battlegrounds przeczytacie tutaj na oficjalnym forum gry.

PlayerUnknown’s Battlegrounds znalazł się w Game Preview 12 grudnia i możecie go nabyć jedynie w formie kodu cyfrowego, w cenie 129,99 złotych. Grając na Xbox One X możecie spodziewać się lepszej wydajności oraz rozdzielczości Ultra HD z funkcją obrazu High Dynamic Range.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: