Pierwszy headset dla Project Scorpio zapowiedziany

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Zestaw słuchawkowy z licencją dla Xbox One i Scorpio już zaprezentowano.

Wiemy już jak wyglądają devkity nowej konsoli oraz poznaliśmy specyfikację urządzenia. Czekamy do E3 po więcej nowości, ale istenieje możliwość, że kilka z nich poznamy trochę wcześniej. Jedną ze świeżych informacji jest zaprezentowanie licencjonowanego zestawu słuchawkowego dla Projectu Scorpio.

Headset jest bezprzewodowy oraz kompatybilny z konsolą Xbox One oraz komputerami PC. Wystarczy sparować je z konsolą jak w przypadku kontrolerów, bez zbędnych kabli i dodatkowych akcesoriów. Prawdopodobnie potrzebny będzie adapter, jeśli zechcemy wykorzystać słuchawki z PC-tami. Firma, która otrzymała pierwszą oficjalną licencję od Microsoftu to LucioSound. Zaprezentowany poniżej model nosi nazwę LS35X i wygląda na bardzo dobrze wykonany produkt, choć specyfikacji jeszcze nie znamy.

Dostępne mają być pod koniec roku, zapewne w okolicach premiery Xboxa Scorpio. Jak twierdzi producent, oferują ogrom cech technicznych, dostarczając najwyższej jakości doświadczenia dla graczy. LS35X są kompatybilne z systemem Windows Sonic oraz Dolby Atmos, które aktualnie są już dostępne na Xbox One.

Pewnym jest, że w przyszłości poznamy o wiele więcej nowych akcesoriów z logiem Xbox i dedykowanym tegorocznej konsoli. Ciekawi nas również, czy Microsoft wypuści własny zestaw słuchawkowy.

Podoba Wam się powyższy model?

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: