Petycja Amerykanów w sprawie Far Cry 5: „anulujcie grę”

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Ktoś zrobił sobie żart z Ubisoftu?

Najprawdopodobniej jest to słaby żart, który miał zamieszać trochę wśród graczy i w internecie. Na serwisie change.org, którego celem jest zbieranie głosów do powstałych petycji, pojawił się wpis domagający się od Ubisoftu radykalnych zmian w projekcie gry. Gdyby twórcy mieliby się nie zgodzić, autor prosi o zlikwidowanie tytułu Far Cry 5.

»Zobacz również: Pierwsze informacje o Far Cry 5

Powodem całego zajścia jest nierealne przedstawienie historii w grze. Według wnioskodawcy FC5 uderza w amerykanów i obraża ich. Przede wszystkim powinno się zmienić złoczyńców na bardziej wiarygodnych. Przykładem posłużyć mają ataki terrorystyczne i szerzenie się islamskiej narodowości w Europie. To oni byliby dobrym materiałem na bohaterów. Autorowi nie podoba się także umiejscowienie wyłącznie chrześcijańskiej, białej rasy. Według jego opinii powinno się wymieszać narodowości, dokładając więcej Afroamerykanów czy Meksykanów.

Powodów do zmian w petycji jest więcej, jednak całość wygląda na zwykły żart, a sam wniosek liczy na tą chwilę około 329 zwolenników. Jak na ilość graczy w Stanach Zjednoczonych to bardo słaby wynik.

Całą petycję sprawdzicie tutaj, ale możecie być spokojni, że prace nad grą nie zostaną porzucone.
Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: