Far Cry 5 z datą premiery i świeżym zwiastunem

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Dużo przemocy na tle religijnym w nowej części Far Cry.

Jak obiecał Ubisoft, dziś zobaczyliśmy nowy zwiastun, która wprowadza nas w świat, stworzony dla kolejnej części Far Cry 5. Jak już było wcześniej wspomniane, historia toczy się w amerykańskim stanie Montana, gdzie swoje miejsce znaleźli pewni fanatycy o nazwie Brama Edenu. My zaś wcielamy się w szeryfa, którego płeć czy kolor skóry wybierzemy przed rozpoczęciem gry. Jego celem jest schwytanie szefa niebezpiecznej sekty – Josepha Seeda.

Na swojej drodze czekają na nas także postacie, z którymi nie będziemy musieli walczyć. Jednym z nich  jest pastor Jerome Jeffries, który zawiódł się na ludziach podążających za głosem fanatyków. Staje się tym samym wilkiem, gdyż wie, że sama modlitwa może tu nie pomóc.

Poznaliśmy także Mary May Fairgrave – właścicielkę baru, która za sprawą sekty straciła całą swoją rodzinę. Ona również przeciwstawia się nowemu wyznaniu i teraz zamienia puste butelki w koktajle Mołotowa.

W Far Cry 5 zobaczymy więcej niż do tej pory. Pojawią się przede wszystkim samoloty, którymi będziemy mogli podróżować po rozległym, otwartym świecie. Wokół dużo pięknych zieleni, zobaczymy wiele gatunków zwierząt, na które polują myśliwi, pasące się bydło, czy wędkujących miejscowych. Jeśli chodzi o krajobraz, to ujrzymy mnóstwo zieleni, parków narodowych (z tego słynie stan Montana) oraz piękne pasma gór.

Dla miłośników grania w zespole czeka tryb kooperacji. Oprócz tego, będziemy mogli tworzyć swoje własne poziomy w specjalnym edytorze map.

Premiera została zaplanowana na 27 lutego w 2018 roku. Podczas konferencji E3 Ubisoftu zobaczymy na pewno wiele nowych materiałów.

 
Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: