Paladins (free-to-play) wychodzi z bety

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Zagraj w darmowego konkurenta Overwatch już teraz na Xbox One!

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 

Paladins: Champions of the Realm skończył z fazą testową i stał się pełnoprawnym tytułem free-to-play. Sieciowa strzelanka w dużej mierze przypomina grę Overwatch, ale bardziej uboższą. Plusem jest, że w Paladins zagramy bezpłatnie.

»Zobacz również: World of Tanks w 4K na Project Scorpio

Za stworzeniem gry stoi Hi-Rez Studios, które odpowiada m.in. za tytuł Smite i tak samo oferuje system mikropłatności. Zapłacić możemy np. za kolekcję kart, którymi wzmocnimy i rozwiniemy podstawowy zestaw umiejętności postaci. Każda posiada cztery unikalne umiejętności. Bohaterowie zaś dzielą się na cztery klasy jak atak, obrona, wsparcie oraz skrzydłowi.

Rozgrywka jest bardzo dynamiczna, choć początkujący gracze nie powinni mieć problemu, aby odnaleźć się w magicznym świecie Paladins. Bardziej wymagających powinien ucieszyć fakt, że produkcja działa w natywnym 1080p.
Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: