Microsoft przedstawia nowe zestawy Xbox One S z FH3 i dodatkiem Hot Wheels

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Kolejne paczki konsol z najlepszą grą wyścigową 2016 dostępne teraz ze świetnym rozszerzeniem.

Zestawów Xbox na polskim rynku nie brakuje. Znajdziemy wśród nich bundle z grami jak: Fifa 17, Battlefield 1 , Minecraft, Halo Wars 2 czy Forza Horizon 3. Ten ostatni otrzymuje właśnie pewne odświeżenie, ponieważ do zestawu z Horizon 3 będzie dodawane nowe rozszerzenie Hot Wheels. Tym samym, zostało zaprojektowane nowe pudełko, wyróżniające swoją zawartość.

Jak widać powyżej, w zestawie znajdzie się biała konsola Xbox One S z dyskiem twardym o pojemności 500 GB, kontroler bezprzewodowy Xbox z technologią Bluetooth oraz gra Forza Horizon 3 i dodatek Hot Wheels w wersji cyfrowej, umożliwiające grę na konsoli Xbox One oraz na komputerze PC z systemem Windows 10.

Oprócz tego, w środku znajdziemy:

  • 1-miesięczny abonament usługi Xbox Game Pass
  • 6-miesięczny abonament Xbox Live Gold

Cena takiego zestawu wynosi 1299 złotych i dostępny jest m.in. w sklepach Komputronik, NeoNet, Media Expert, MediaMarkt i Saturn, RTV Euro AGD i X-kom.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: