Odbierz 2 miesiące Xbox Game Pass Ultimate z Discord Nitro!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Discord wyszedł do swoich subskrybentów z bardzo ciekawą propozycją dla graczy Xbox. Możecie otrzymać dwa miesiące subskrypcji Ultimate za dosłownie drobne.

Discord to bezpłatna aplikacja służąca do rozmów głosowych i komunikacji za pomocą wiadomości tekstowych, ze zdjęciami oraz filmami za pomocą grup oraz serwerów. Jednak Ci, którzy potrzebują od serwisu więcej, mogą skorzystać z płatnej subskrypcji, czyli tak zwanego Discord Nitro.

Za tą zapłacicie 19,99 za miesiąc (po którym to możecie zrezygnować). Ci, którzy zdecydują się na aktywacje takiego konta, oprócz dostępu do dodatkowych funkcji portalu otrzymują… nagrody. Coś na wzór konsolowych perksów. Tym razem czeka tam coś dla kanapowych graczy – 2 miesiące Xbox Game Pass Ultimate (tylko dla nowych!), ale i miesiąc YouTube Premium.

Gdy już pomyślnie aktywujecie konto Discord Nitro i je opłacicie, możecie przejść do zakładki z nagrodami. Tak jak poniżej:

Tutaj będą czekać na Was wszystkie dostępne nagrody. Wystarczy, że aktywujecie swoje nagrody, a Wasze konta przedłużą się o dodatkowe dwa miesiące. Co też warto dodać, w perkach na Xboksie czekają na Was dodatkowe trzy miesiące Dicordowej subskrypcji!

Reasumując, w cenie 19,99 otrzymujecie Discord Nitro na 4 miesiące, dwa miesiące Game Pass w wersji Ultiamte (tylko dla nowych!) oraz YouTube Premium, który pozwoli cieszyć się serwisem bez żadnych reklam. Jeżeli chodzi o subskrypcję konsolową, to oficjalnie czas mamy do 22 kwietnia 2022. Warto jednak się pośpieszyć, bo coś czujemy, że pula kodów skończy się znacznie szybciej. Oczywiście w międzyczasie mogą pojawić się nowe okazje.

Po więcej informacji zapraszam na oficjalny blog Discord.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 7 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: