Nowości Xbox One w następnym tygodniu

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jakie gry ukarzą się w kolejnych dniach?

Nowy tydzień, nowe gry na konsole Xbox One. Sprawdźmy jakie tytuły mają swoją premierę w najbliższych dniach w sklepie Xbox.

Resident Evil 7 biohazard – 24 Styczeń

Resident Evil 7 Biohazard to kolejna część serii Resident Evil, która wyznacza nowy kierunek jej rozwoju – odchodzi od obowiązującego dotychczas kanonu i prezentuje graczom przeżycia naprawdę mrożące krew w żyłach. W Resident Evil 7 gracz obserwuje rzeczywistość z perspektywy pierwszej osoby i w fotorealistycznej jakości dzięki nowemu silnikowi RE Engine firmy Capcom. Pozwala to w pełni zanurzyć się w grze i poczuć grozę na własnej skórze.

Cały czas możecie pobrać demo gry. Gra dostępna także w usłudze Play Anywhere – zamawiając grę zagrasz na Xbox One oraz Windows 10.

 Resident Evil 7 Screenshot


Moto Racer 4 – 24 Styczeń

Po długiej przerwie wraca kontynuacja serii Moto Racer. Dynamiczna gra ze zręcznościowym modelem jazdy zawita już 24 stycznia na platformie Xbox One. Do wybory mamy wiele modeli motocykli w różnych klasach -od klasycznych jednośladów crossowych do maszyn klasy superbike, które możemy sami modyfikować.

Moto Racer 4 Zrzut ekranu


Towerfall Ascension – 25 Styczeń

TowerFall Ascension przypomina stare dobre gry. W tej stajemy się łucznikiem, którego celem jest jak najszybsza eliminacja pozostałych zawodników używając łuku i strzał. Dobra gra w trybie multiplayer nawet do 4 graczy, gdzie czeka na nas ponad 50 aren. W single player także nie mamy co liczyć na nudę.

Towerfall Ascension ekranu


Doodle God: Ultimate Edition – 27 Styczeń

Któż nie chciałby wcielić się w rolę Boga? W Doodle God wcielamy się w bóstwo, którego misją jest stworzenie żywego i zróżnicowanego świata. Tytuł jest typem gier logicznych i nad mieszaniem składników będzie trzeba trochę pogłówkować. Za to stworzymy świat od początku tak jak nam się podoba.

Doodle God Zrzut ekranu

[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””][/ad]

The Sun and Moon – 27 Styczeń

Gra „The Sun and Moon”  jest platformówką o wyjątkowej koncepcji, gdzie możesz nurkować pod ziemię. Pęd jest zachowany, ale grawitacja działa odwrotnie, dzięki czemu można się rzucać wysoko w powietrze lub głęboko pod powierzchnię ziemi.

Słońce i Księżyc Screenshot


» Zobacz również: Cities Skylines nadchodzi na konsole Xbox One!


Subterrain – 27 Styczeń

Survivalowa gra polegająca na przetrwaniu. Będąc ocalanymi w podziemnym mieście na Marsie czeka nas walka o jedzenie aby zaspokoić swoje pragnienie głodu, stawianie czoła przeciwnikom oraz opatrywanie ran po zwycięskich potyczkach. Bądź ostrożny, ponieważ każda podjęta decyzja może być tą ostatnią.

Subterrain ekranu


facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: