Cities: Skylines w końcu zobaczymy na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

W przyszłym miesiącu dowiemy się więcej o wydaniu.

Ten popularny symulator zarządzania miastem został już ogłoszony półtora roku temu na konsole Xbox One. Od zapowiedzi wszystko ucichło – aż do dziś, blisko dwa lata później od premiery gry na PC.

Już w przyszłym miesiącu odbędzie się Game Developers Conference (GDC 2017), na którym to właśnie mamy dowiedzieć się więcej o Cities: Skylines. Tam Paradox Interactive’s ma zaprezentować wersję na Xbox One. Na pewno przeniesienie tego rodzaju gry nie jest łatwe, gdzie do swobodnego poruszania najlepiej sprawuje się klawiatura + mysz. Także możemy spodziewać się kilku usprawnień lub przebudowy interfejsu.

Aktualnie popularna staję się usługa Play Anywhere, więc może wkrótce doczekamy się dodatkowych akcesoriów dla Xbox One jak dedykowana klawiatura z myszką od Microsoftu. Łatwiej przesiąść się z PC na Xbox grając w ten sposób w gry Halo Wars 2 czy wspomniany Cities: Skylines. Już w tamtym roku mówiono o integracji akcesoriów z Xbox One i staje się to coraz bardziej prawdopodobne.
[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””][/ad]

Tak czy inaczej tytuł od Paradox Interactive’s jest jednym z najbardziej wyczekiwanych produkcji na konsole Microsoftu i przyniesie zadowolenie wielu graczom. Prawdopodobnie Cities: Skylines otrzyma wszystkie aktualne rozszerzenia jakie pojawiły się na PC.

» Zobacz również:  Micro Machines (Xbox One) powraca!

A czy Wy bylibyście zainteresowani możliwością podłączenia klawiatury i myszy do konsoli Xbox?

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: