Nowe demo Resident Evil 4 Remake już dostępne!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Premiera gry już za dwa tygodnie. Oczekiwanie może umilić demo gry!

Do premiery Resident Evil 4 Remake zbliżamy się wielkimi krokami. Pewnie znajdą się osoby, które miło wspominają oryginalną wersję. Choć jest już pełnoletnia, nadal budzi zachwyt wśród graczy.

Resident Evil 4 Remake jest odświeżoną wersją gry z 2005 roku. Fabuła nie różni się od tej z oryginału, jednak twórcy dołożyli wszelkich starań, aby dostosować grę do współczesnych standardów. Dodanie kilku usprawnień, takich jak sparowanie nożem ataków piłą mechaniczną pomoże w walce z przeciwnikami. Skoro już o nich mowa, to sterowana nimi sztuczna inteligencja doczekała się zmian, których odczujemy w starciu – nie będą już tacy bezmyślni, a nawet będą ze sobą współpracować. Wszystko po to, aby gra stała się bardziej wymagająca. To tego przebudowane lokacje, nowe modeli postaci, a to wszystko w klimatach zgodnych z oryginałem.

Jeśli nie możecie się doczekać, aby zanurzyć się w mrocznym klimacie, warto sprawdzić najnowsze demo gry. Twórcy udostępnili początkowy fragment rozgrywki, który nie jest ograniczony czasowo. Demo gry znajdziecie tutaj.

Lubicie takie klimaty, czy to nie jest wasz konik? Dajcie znać!

 

Źródło: residentevil.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: