Następne Call of Duty otrzyma remaster Modern Warfare 2?

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Kilka źródeł wskazuje na taki bieg wydarzeń.


Jak donosi poratl foox jest to bardzo prawdopodobne. W ostatniej części Call of Duty pod tytułem Infinity Warfare do zamówienia gry dołączony został remaster pierwszego Modern Warfare. Nie ma co ukrywać, że był to jeden ze współczynników, który pomógł w sprzedaży futurystycznej strzelanki. Długo utrzymywał się na topie co może spowodować, że Activision również powtórzy ten zabieg przy tegorocznym CoDzie.

Sledgehammer Games tworzący kolejną część pomagał również przy remasterowaniu Modern Warfare jak i przy samym MW3. W sieci krążą również spekulacje, że na koniec wypuszczona ma zostać także seria Modern Warfare.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

Foox przepatrując pliki Infinity Warfare odnalazł pewną ścieżkę dźwiękową, która wskazuje na oficjalną muzykę do MW2 Remastered. Dało to myślenia, że firma pracuje nad odnowieniem tej części i planuje dołączenie jej do Call of Duty 2017. Może z tego także wynikać, że na przyszły rok czekałoby na nas Modern Warfare 3 Remastered.

»Zobacz również: Nowe informacje o nadchodzącym Call of Duty

Mówi się, że nowa odsłona przeniesie nas do czasów wojny światowej, czy do Vietnamu oraz, że marka powróci do korzeni. Bylibyście zainteresowani takim zestawem czy jesteście już znudzeni serią Call of Duty?Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: