Nowe Call of Duty jeszcze w tym roku

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Mamy pierwsze informacje o nowym CoDzie.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

W nocy podczas spotkania dla inwestorów Activision ogłosiło nową odsłonę serii Call of Duty. Tytuł ma się pojawić jeszcze w drugiej połowie tego roku. Nie jest to żadna nowość, ponieważ rok w rok dostajemy nowego CoD-a, zmienia się jedynie jego producent. Studia Sledgehammer Games, Treyarch i Infinity Ward zmieniają się za każdym razem gdy wychodzi kolejna część.


Ostatniego FPSa otrzymaliśmy od Infinity Ward, które zaoferowało nam Call of Duty: Infinite Warfare oraz Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Pierwszy z nich było kolejną futurystyczną strzelanką, która wydawała się być już nudnym tematem kosmicznych wojen. Nie mniej jednak gra sprzedała się dość dobrze jak na „odgrzewany kotlet”, lecz kolejna odsłona ma być powrotem do korzeni – jak oznajmił rzecznik Activision.

Tegoroczną produkcją zajmie się Sledgehammer Games, czyli twórca Advanced Warfare z 2014 roku. Studio pochwaliło się także na portalu tweeter swoją ekscytacją na temat nowej odsłony:

[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””][/ad]
Czy wróci klasyczny CoD? Na tą odpowiedź musimy jeszcze poczekać. W listopadzie natrafiono na informację, w której domniemaną nazwą kodową nowego Call of Duty jest „Stronghold” – czyli Twierdza.

Activision nową odsłonę prezentuje w okolicach kwiecień-maj, a jej premiera przypada zawsze na miesiąc listopad (przynajmniej od 2007 roku).
»Zobacz również:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: