Najlepsze oferty Black Friday według graczy

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wzięliśmy pod lupę jakie gry najbardziej przykuły Waszą uwagę w wielkiej wyprzedaży w sklepie Xbox. Co wybrali nasi czytelnicy?

Zniżki z okazji Czarnego Piątku wciąż są dostępne w wirtualnym markecie Xbox, a chętni mogą skorzystać z promocji jeszcze do 26 listopada. Jeśli ciężko Wam się zdecydować, które tytuły wybrać, z pomocą może Wam przyjść nasze zestawienie, gdzie umieściliśmy najczęściej klikane pozycje na liście wyprzedaży.

»Zobacz również: Black Friday 2018 – Wielka wyprzedaż w sklepie Xbox

Zacznijmy od tego, że najwięcej osób zainteresowanych jest subskrypcjami Xbox Game Pass oraz Xbox Live Gold, a te w sklepie Microsoft można nabyć w cenie symbolicznej złotówki za jeden miesiąc członkostwa. Złoty abonament uprawnia graczy także do dodatkowego rabatu w promocji Black Friday, więc robiąc zakupy w Xbox Store obowiązkowo zacznijcie właśnie od tej oferty.

Xbox Live Gold

Jeżeli chodzi o gry, na naszej stronie największe zainteresowanie ma Batman: Arkham Knight w edycji Premium. Nic dziwnego, ponieważ wybierając tytuł podczas Black Friday zaoszczędzicie blisko 150 złotych. Wersja Premium daje też dostęp do wszystkich dodatków, których jest naprawdę bardzo dużo.

Batman: Arkham Knight

Niedaleko po nim jest również Batman: Return to Arkham, rok młodsza produkcja z superbohaterem autorstwa DC Comics. Ta zawierająca dwa zremasterowane tytuły: Batman: Arkham Asylum oraz Batman: Arkham City. Powrót do Arkham można nabyć w cenie  

Batman: Return to Arkham

Dużym zainteresowaniem cieszy się także zestaw Diablo III: Eternal Collection, który zawiera oryginalną grę Diablo III, dodatek Reaper of Souls oraz pakiet Przebudzenie Nekromantów. Jedna z najpopularniejszych produkcji RPG jest też grywalna w jakości 4K Ultra HD, co zadowoli posiadaczy konsoli Xbox One X. Czarnopiątkowa oferta wycenia tytuł na  

Diablo III: Eternal Collection

Wielu graczy zainteresowało się produkcją od Blizzard Entertainment, a mowa o Overwatch. Na liście Black Friday Legendarna Edycja dostępna jest w cenie 248,99 zł 82,17 złotych. Fanów i graczy na serwerach nie brakuje, więc wciąż jest to dobry moment na zakup popularnej strzelanki. Niezdecydowani będą mieli okazję przetestować tytuł, ponieważ od wtorku Overwatch będzie grywalny bezpłatnie przez cały tydzień.

Overwatch Legendary Edition

To jest aktualnie TOP 5 pozycji, cieszących się największym zainteresowaniem wśród naszych czytelników. Jeśli chcecie coś zaoferować od siebie, liczymy na Wasze komentarze pod wpisem bądź na naszym profilach w mediach społecznościowych.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: