Xbox Live Gold w cenie 1 złotówki dla nieaktywnych subskrybentów

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Brak przepustki umożliwiającej gry w sieci? Z okazji wyprzedaży Black Friday możecie nabyć XBL w cenie jednej złotówki!

Nie jest żadnym zaskoczeniem, że Microsoft na kilka dni przed największymi promocjami w roku obniża cenę złotego abonamentu, aby każdy gracz mógł zdobyć dodatkowe 10% zniżki na gry i dodatki. W tej chwili macie okazję, aby dołączyć do usługi Xbox Live Gold w cenie jednej złotówki, o ile nie posiadacie aktywnej subskrypcji. Dzięki niej nie tylko otrzymacie bonus podczas Black Friday, ale przystąpicie do rozgrywek sieciowych ze znajomymi w ulubionych tytułach.

Promocja potrwa tylko do końca miesiąca, więc macie jeszcze ponad dwa tygodnie, aby skorzystać z upustu na złote członkostwo dla graczy. Przypominamy, że w sklepie Xbox dostępna jest również zniżka na grową przepustkę Xbox Game Pass. W tym przypadku także wykupimy miesięczną subskrypcję w cenie symbolicznej złotówki, zaś półroczny abonament dostępny jest za połowę ceny.

»Zobacz również: Xbox Game Pass za 1 złotówkę oraz 6 miesięcy w cenie 50% niższej

Wielka wyprzedaż w sklepie Xbox z okazji Black Friday startuje już 18 listopada i potrwa do 26 listopada. Wśród przecen znajdziemy m.in. Forzę Motorsport 7 (-50%), Forzę Horizon 4 (-35%), Sea of Thieves (-50%) czy PlayerUnknown’s Battlegrounds (-35%).

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: