Nagrody MixPot za oglądanie konferencji Microsoftu na E3 2018

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Już niebawem wielkie wydarzenie dla wszystkich graczy! E3 zbliża się wielkimi krokami, a platforma Mixer ponownie ma nagrodzić swoich widzów.

Nie jest niespodzianką, że Microsoft będzie namawiał nas na udział w relacji na żywo, korzystając ze swojej platformy Mixer. Tam znajdziemy wszystkie konferencje, gdzie wystąpi: EA Play, Microsoft, Bethesda, Square Enix, Ubisoft, PC Gaming Show. Oprócz tego, zobaczymy specjalne wydanie Inside Xbox oraz Fortnite Celebrity Pro-Am. Warto zauważyć, że jedynie konferencja Microsoftu i Inside Xbox będą transmitowane w jakości 4K Ultra HD.

Promocyjny materiał wideo wspomina o nagrodach za udział w relacji Microsoftu oraz Inside Xbox, gdy wybierzemy platformę Mixer. Czym zostaniemy obdarowani? Niestety, nie ma co liczyć na pełne wersje gier, jak miało to miejsce rok temu, ale jedynie szykowane są DLC do pewnych gier (niesprecyzowanych).

»Zobacz również: Nagrody od Mixer-a za udział w konferencji Microsoftu (E3 2017)

To nie koniec niespodzianek. Blog Mixera wspomina też o pokazie nowej gry Battle Royale podczas HypeZone LIVE. O niej dowiemy się nieco później.

Kiedy oglądać konferencję Microsoftu oraz Xbox Inside?

Konferencja Microsoft E3 2018 (4K)- Niedziela, 10 czerwca, 22:00

Inside Xbox (4K) – Poniedziałek/Wtorek, 11 czerwca, 00:00

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: