Nagrody od Mixer-a za udział w konferencji Microsoftu

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Otrzymaliście już swoje bonusy? Oto pełne zestawienie nagród.

Microsoft bardzo chciał, abyśmy korzystali z nowej aplikacji do streamowania, która zastąpiła dawnego Beama. Posiadacze One S mogli być szczególnie zadowoleni, ponieważ transmisja na tym modelu umożliwiała oglądanie w rozdzielczości Ultra HD z opcją HDR. Oczywiście potrzebny jest do tego telewizor z obsługą obydwu możliwości.

Plotki o Forzy Motorsport 6 okazały się fałszywe, co zapewne już zauważyliście. Na stronie Mixera oraz Microsoft pojawiła się lista zdobyczy, które można wciąż zgarnąć, nawet po konferencji Microsoftu.

Jeżeli nie udało Wam się znaleźć czasu na obejrzenie transmisji używając Xbox One lub w aplikacji Mixer, to nic straconego. Do czwartku macie czas, aby zalogowanym obejrzeć transmisję live Xboxa na E3. Streamy będą opowiadać o przyszłych grach, planach, a także posłuchamy wywiadów z twórcami. Oficjalny kanał Xbox na Mixerze znajdziecie tutaj.

Jeżeli nie otrzymaliście wciąż wiadomości o bonusach, to poczekajcie cierpliwie. Mixer powiadomił, że nie dłużej niż w ciągu tygodnia, każdy odbierze swoje prezenty.
Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: