Mobilna aplikacja Mixer „szybsza od światła”

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Apka Mixer dostępna w wersji beta na systemy Android i iOS. Co kryje w sobie innowacyjna platforma do streamowania?

Mixer, który zastąpił aplikację Beam na Xbox One idzie na przód, wdrażając kolejne usprawnienia w swoim działaniu. Ostatnim razem wprowadzono nadawanie w jakości Full HD (1080p) czy co-streaming, pozwalający zaprosić do wspólnej zabawy trzech przyjaciół. Końcem sierpnia Mixer zawitał na urządzeniach mobilnych, dając podobne funkcje jak na konsoli Xbox. Znaczy to, że komórkowi gracze również mogą transmitować swoje poczynania w sieci i prezentować je publiczności. W przypadku systemu od Google, streamować możemy wszystkie gry mobilne, zaś na iPhonie tylko te najpopularniejsze.

Aplikacja Mixer Beta otrzymała nowy update, gdzie znajdziemy ikonę rakiety (FTL), oznaczającą Faster-Than-Light, czyli po polsku szybciej od światła. Co to w praktyce oznacza? Twórcy zapewniają brak opóźnień w oglądaniu, czując się tak, jakbyśmy byli w jednym pokoju z autorem transmisji. Jest to więc prawdziwe oglądanie streamu na żywo, bez kilkusekundowych zaległości.

Chcąc korzystać z Mixer beta dla systemu Android, zapiszcie się do udziału w tym miejscu, zaś do aplikacji na iOS zarejestrujecie się tutaj.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: